Jesteśmy firmą stawiającą sobie za priorytet perfekcyjne i solidne wykonywanie zleceń oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Specjalizujemy się, mając na tym polu bardzo duże doświadczenie, w wszelkiego typu pracach remontowo-wykończeniowych, adaptacjach, naprawach, przebudowach, itp.

Nasze projekty realizujemy kompleksowo, zaczynając od sporządzenia kosztorysu i wizualizacji przedsięwzięcia, poprzez wykonanie prac oraz ich nadzór, aż do odbioru obiektu.

Jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej rozbudowane projekty dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz współpracy z wieloma podwykonawcami z poszczególnych sektorów rynku remontowo-budowlanego.

Dlaczego my

Wysoka jakość

Jeśli cenisz wysoką jakość usług, precyzyjne wykonanie, dbałość o najdrobniejszy szczegół oraz szukasz ekipy profesjonalnej, pracującej solidnie i zarazem szybko – zadzwoń do nas.Korzystając z naszych usług gwarancję, dobrej jakości otrzymujesz gratis !

Oferta

Oferujemy Państwu ogromny wachlarz usług remontowo-budowlanych, poczynając od drobnych prac wykończeniowych, kończąc na kompleksowych remontach całych domów.

Kompleksowe remonty łazienek, montaż sufitów podwieszanych i płyt gipsowych, stawianie ścianek działowych, instalacje wod-kan oraz instalacje elektryczne, wykonanie gładzi gipsowych, malowanie, układanie paneli to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług.

Kierując się dobrem i zadowoleniem naszych Klientów prace wykonujemy nie tylko solidnie i precyzyjnie, ale też szybko i terminowo.

Polecają nas

“Na szczególne podkreślenie zasługuje rzetelność i terminowość firmy oraz uczciwość we wzajemnych relacjach. Polecamy firmę E-REMONTY jako wykonawcę wszelkich prac remontowych.“
Consultronix S.A.